zapamiętaj mnie RejestracjaPrzypomnienie hasła
Home » TeamSpeak3

TeamSpeak3

2013-10-11 14:11:00, dodał: Kuba

Witamy!

W naszym kraju mamy wiele grup eksploratorskich. Jedne znane bardziej, inne mniej, a jeszcze inne, to kameralne grupki kilku znajomych i przyjaciół. Wielu z nas kontaktuje się z innymi miłośnikami tej tematyki głównie za pomocą poczty email oraz for dyskusyjnych. Są to dość wygodne formy, jednak chcielibyśmy zaproponować wam coś innego.


Zapraszamy wszystkich eksploratorów z każdej istniejącej grupy oraz "wolnych strzelców", pasjonatów historii, militariów, architektury etc. etc. do odwiedzenia nowo powstałego kanału dyskusyjnego, na który można się dostać za pomocą programu Team Speak 3.

Czym jest Team Speak 3?

TeamSpeak Client to elastyczne i rozbudowane narzędzie umożliwiające komunikację głosową lub tekstową z każdą osobą za pośrednictwem internetu. Program rozwijany jest od 2002 roku i zdołał zyskać spore uznanie i popularność wśród internautów na całym świecie. Jedną z większych zalet aplikacji jest jej dostępność na wielu platformach (Windows, Mac OS X, Linux). TeamSpeak oferuje pełne wsparcie dla systemów 32-bitowych oraz wersji 64-bit.


Aplikacja składa się z klienta i serwera. TeamSpeak Server działa jako host do wielu połączeń i jest w stanie obsługiwać tysiące użytkowników jednocześnie, dzięki czemu spotkania internetowe nabierają nowego znaczenia i z powodzeniem możemy wykorzystywać TeamSpeak do rozmów (głosowych lub tekstowych) z zespołem w pracy oraz komunikacji ze znajomymi. Program pozwala na wyświetlanie połączeń z różnymi serwerami na oddzielnych kartach, znanych chociażby użytkownikom popularnych przeglądarek internetowych, jak Firefox.


TeamSpeak może pochwalić się krystalicznie czystą komunikacją głosową, dzięki wbudowanym kodekom, automatycznym dostosowywaniem poziomu głośności mikrofonu oraz zaawansowanej redukcji szumów i przeciwdziałaniu występowania echa. TeamSpeak zapewnia tym samym o wiele wyższy komfort prowadzenia rozmów przez internet od popularnych komunikatorów, czy innych rozwiązań VoIP. TeamSpeak posiada w pełni zintegrowane wsparcie dźwięku 3D umożliwiając na przestrzenne rozmieszczenie efektów dźwiękowych i strumieni audio. Najnowsza wersja programu TeamSpeak to także wiele usprawnień dotyczących bezpieczeństwa, zarówno w kwestii prywatności, jak i stabilności aplikacji. Dodatkowo, TeamSpeak pozwala na dzielenie się plikami oraz ich przesyłanie pomiędzy daną osobą lub grupą użytkowników, posiada w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika, listę niechcianych użytkowników - czyli "ban list" i wiele więcej.

Co jest potrzebne?

Komputer i dostęp do internetu jest niezbędny, ale to już przecież mamy. Prócz tego przydadzą się słuchawki z mikrofonem (bądź sam mikrofon) oraz program Team Speak 3.

Jak zacząć?

Możliwość komunikacji poprzez program TS3 nie powinna nikomu nastręczać żadnych trudności. Wystarczy zainstalować program (w pełni bezpieczny - do pobrania pod tym linkiem, strona producenta http://www.teamspeak.com/?page=downloads), następnie po uruchomieniu wpisać dane potrzebne do połączenia się z właściwym serwerem wybrać swój nick (pseudonim) bądź wpisać po prostu swoje imie.


tsx29.net-speak.pl:6400


Po zalogowaniu, należy w lewym panelu znaleźć Deadzone.pl i dwukrotnym kliknięciem wejść na ów kanał.

 
Istnieje możliwość założenia osobnego pokoju dla każdej chętnej grupy, dzięki czemu uzyskacie sposobność prowadzenia prywatnych rozmów wewnątrz swoich grup.

Raz jeszcze zachęcamy wszystkich eksploratorów do tej formy kontaktu.

Pozdrawiamy!

 


Komentarze (0)

This thread has been closed from taking new comments.