zapamiętaj mnie RejestracjaPrzypomnienie hasła
Home » Kontakt & info

Kontakt & info

Jeśli chcesz się z nami skontaktować aby przystąpić do grupy, w celu ustalenia szczegółów dotyczących wspólnego wyjazdu lub masz sugestie dotyczące strony czy też prezentowanych tutaj obiektów pisz na adres redakcja@deadzone.pl


Z członkami grupy można też skontaktować się poprzez forum dyskusyjne jednakże proszę pamiętać, że okres aktywacji konta trwa do 24 godzin.

Uwaga!

Dokładne namiary obiektów podajemy chętnym TYLKO w naprawdę wyjątkowych przypadkach, których kryteria ustalamy sami. Jeśli chcesz od nas namiary tylko dlatego, że nie chce Ci się ruszyć głową/dupą i samemu odszukać obiekt, to nie marnuj swojego i naszego czasu, a także najlepiej daj sobie spokój z eksploracją, bo widać nie nadajesz się do tego.

Przedstawiciele prasy i innych mediów mogą od nas uzyskać jedynie podstawowe informacje dotyczące owego sportu ekstremalnego oraz hobby jakim jest Urban Exploration. Nie podajemy dokładnych namiarów na obiekty i raczej nie życzymy sobie aby Urbex był rozpowszechniany w popularnej prasie tudzież telewizji. Uważamy, że dzięki takim zachowaniom pewne miejsca mają szansę postać nieco dłużej, a kilka osób z pewnością będzie mogło się cieszyć  dłużej dobrym zdrowiem.

Na stronie prezentujemy także nasze autorskie galerie, w których dajemy upust naszej wyobraźni. Stanowią one tematyczny dodatek do głównej zawartości strony. Prosimy pamiętać, że przede wszystkim główną tematyką jest eksploracja, a motorem naszych działań jest chęć odkrywania pewnych miejsc na nowo oraz stworzenie dużej bazy obiektów wymazanych z map i pamięci.

Wszystkie prawa do nazwy DeadZone, logotypu grupy oraz layout'u strony są ZASTRZEŻONE! Wszystkie zdjęcia zawarte na tej stronie sa naszą własnością i kopiowanie ich w całości lub częściach jest ZABRONIONE! Jeśli chcesz wykorzystać którekolwiek ze zdjęć na swojej stronie bądź innym nośniku informacji - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

redakcja@deadzone.pl

Polska Grupa Eksploracyjna Dead Zone - Facebook